П`ятниця, 14.08.2020, 15:56

Державний навчальний заклад "Березанський професійний аграрний ліцей"

Меню сайту
Категорії розділу
Конкурси і фестивалі [28]
Конкурси і фестивалі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

10:33
Місячник методичної роботи за темою «Творчість. Здобутки. Пошук»,

       Протягом червня 2015 року в Державному навчальному закладі «Березанський професійний аграрний ліцей» проходив місячник методичної роботи за темою «Творчість. Здобутки. Пошук», який проходив під девізом «Педагог постійно вдосконалюється». Цей місячник мав на меті обмін педагогічним досвідом педагогічних працівників зі своїми колегами, виявлення передового педагогічного досвіду, надання допомоги молодим педагогам у їх професійній діяльності.

      Під час місячника було проведено такі заходи:

  • підсумкові засідання методичних комісій;
  • семінари за темами: «Розвиток пізнавальної самостійності і  творчих здібностей учнів: досвід і проблеми педагогічної практики», «Інформаційні технології на уроках виробничого навчання»;
  • майстер-класи: «Водіння автомобіля», «Складання серветок», «Сучасне оформлення холодних страв»;
  • обмін досвідом з тем: «Використання професійно-спрямованих завдань на уроках загальноосвітніх предметів»,  «Робота з важковиховуваними дітьми та обдарованою молоддю»;
  • тренінги: «Формування мотивації навчальної діяльності учнів на уроках», «Формування комунікативних навичок педагогів».

     Один із тренінгів відвідала методист з виховної роботи навчально-методичного комітету професійно-технічної освіти у Київській області Юрченко В. М., яка провела для працівників ліцею навчальний тренінг  «Застосування елементів технологій «кейс-методу» і «критичного мислення» у навчально-виховній діяльності педагогів». На занятті учасники ознайомились із можливістю оновлення бази методів інтерактивного навчання, алгоритмом використання зазначених технологій та відпрацювали систему вправ, направлених на засвоєння і застосування їх у своїй практичній навчально-виховній роботі.

     Згідно із планом проведення місячника, під час засідань методичних комісій були проведені виставки напрацювань педагогічних працівників, їх звіти стосовно методичної проблеми, над якою вони працювали протягом року. Також, були проведені виставки: творчих робіт учнів ліцею, інформаційних бюлетенів, наочності тощо. А для учнів місячник закінчився змаганнями з туризму та смачною кашою.

    Педагогічні працівники відповідально віднеслись до підготовки та проведення всіх заходів місячника, творчо представляли свої напрацювання та захищали свої ідеї.

Переглядів: 306 | Додав: bpal | Рейтинг: 0.0/0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930