П`ятниця, 14.08.2020, 15:19

Державний навчальний заклад "Березанський професійний аграрний ліцей"

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлов


Атестація
24.02.2012, 10:55

АТЕСТАЦІЯ

Творчого учня може виховати лише творчий педагог, який сам є особистістю. Виявляти, розвивати і зрощувати творчі паростки в осо­бистості педагога — основне зав­дання методичної служби навчального закладу

Що ж саме стимулює самовдос­коналення та активність педагога в методичній роботі? Яким чи­ном активізувати, контролювати, оцінювати та підсумовувати цю роботу?

Відповіддю на перше запитан­ня є те, що методична робота педа­гогічного працівника умовно поді­ляється на періоди від атестації до атестації.

Кожному такому періоду від­повідають три етапи:

І  етап — це робота в міжкурсовий період, протягом якого педагог активно працює над підви­щенням свого професійного рівня, бере участь у всіх видах методич­ної роботи, які співзвучні його темі самоосвіти, активно вивчає та впроваджує передовий педагогіч­ний досвід з даного питання.

ІІ етап — курсова перепідго­товка, в результаті якої відбува­ється корекція й діагностика про­фесійного зростання педагога. На цьому етапі відбувається своєрід­на самооцінка досягнень. Педагог зіставляє відповіді на запитання: «Яким я є сьогодні?» та «Яким я маю бути сьогодні?», «Що ще потрібно вдосконалити, вивчити, врахувати, щоб відповідати вимо­гам сьогодення?».

ІІІ етап — атестація педагога, в результаті якої встановлюється відповідність кваліфікаційним ка­тегоріям

Атестація педагогічних працівників — складова частина підвищення педагогічної кваліфікації. Вона пе­редбачає зростання професіоналізму, розвиток творчої активності, стимулювання діяльності, диференційова­не оцінювання результатів педагогічної праці.

 

Категорія: Мои файлы | Додав: bpal
Переглядів: 269 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Вхід на сайт
Пошук