Понеділок, 12.04.2021, 04:46

Державний навчальний заклад "Березанський професійний аграрний ліцей"

Меню сайту
Категорії розділу
Конкурси і фестивалі [28]
Конкурси і фестивалі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Організація навчально-виробничого процесу в ДНЗ "Березанський ПАЛ"

ЕЛЕКТРОМОНТЕР – ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНО!

Щорічно ліцей випускає близько 50 кваліфікованих робітників за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», які навчалися на базі 9 та 11 класів.

Під час навчання учні наполегливо і поступово опановують навички нелегкої, незвичайної, але цікавої  професії. Адже електромонтером може бути далеко не кожен, тому що електромонтер, як і сапер, помиляється лише раз…

Відпрацьовування практичних навичків у електротехнічній лабораторії

Для підготовки учнів з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» створена відповідна навчально-матеріальна база. Теоретична та професійно-практична підготовка здійснюється викладачами спецдисциплін і майстрами виробничого навчання.

Електротехнічна лабораторія (зав лабораторією О. В. Бойко – досвідчений майстер своєї справи) забезпечена робочими місцями, демонстративними стендами, вимірювальним обладнанням, розмічальним інструментом, пристроями та матеріалами для паяння, освітлювальними установками, пускорегулювальною апаратурою, електродвигунами, трансформаторами.

 

Упродовж останніх 10 років у ліцеї працює наш випускник, нині майстер виробничого навчання В. М. Пашук. На майстер-клас до нього приходять учні не лише даної спеціальності, але й усі, хто прагне оволодіти елементарними навичками поводження з електрикою.

Майстер-клас із виготовлення подовжувача на Форумі профтехосвіти Київщини

Слюсарна майстерня (зав. майстернею В. А. Снісаренко – майстер-практик) обладнана робочими столами з лещатами, свердлильним верстатом, інструментами для проведення практичних занять, інструкційно-технологічними картами, підручниками та довідковою літературою.

 

Отже електромонтер це той, хто здійснює розбирання, ремонт, монтаж та налагодження, технічне обслуговування промислового електрообладнання, електродвигунів, генераторів, кабельних і лінійних споруд, електронно-регулюючих приладів. У процесі навчання вивчаються цікаві предмети: спецтехнологія, електротехніка з основами промислової електроніки, електроматеріалознавство, допуски та технічні вимірювання і т. д.

Електрики працюють як під відкритим небом, так і в приміщеннях, а також в інших нестандартних умовах – на висоті, в тунелях тощо. Іноді робота вимагає чималих фізичних зусиль і напруження.

У своїй роботі електрик застосовує відповідне спорядження, матеріали, інструменти, устаткування і механізми.

Електромонтерів чекають на роботу організації, підприємства, установи… Та і в домашніх умовах знання, уміння і навички електромонтера завжди стануть у пригоді!

Частими гостями у ліцеї є випускники, справжні фахівці своєї справи, що завдяки набутим професійним знанням з цієї галузі очолюють підприємства, є відомими людьми міста, району, області.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930