Понеділок, 12.04.2021, 04:19

Державний навчальний заклад "Березанський професійний аграрний ліцей"

Меню сайту
Категорії розділу
Конкурси і фестивалі [28]
Конкурси і фестивалі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Організація навчально-виробничого процесу в ДНЗ "Березанський ПАЛ"

ПРОДАТИ? МОЖЕМО ВСЕ!

Згідно статистичних даних, імовірність працевлаштування після навчання за професією продавець складає майже 100%. Сьогодні можна влаштуватися на роботу в торговельних підприємствах будь-якого населеного пункту або відкрити свою власну справу.

Продавець виступає посередником між виробником товару і покупцем Він є центральною фігурою торговельної зали магазину. Нинішній працівник торгівлі - це ініціативна, самостійна, професійно освічена людина. Сучасний продавець - це і товарознавець, і психологу і маркетолог.

Для проведення навчальних і виробничих занять в ліцеї обладнано кабінет "Устаткування підприємств громадського харчування", який дозволяє учням ознайомитися з виконанням технологічних процесів, пов'язаних з розрахунками покупців та роботою з ваговимірювальним обладнанням.

 

 

Уроки виробничого навчання проводяться в магазині-майстерні, що дозволяє кожному учню випробувати свої знання і набути вміння при виконанні практичних завдань. Для проходження виробничої практики існують угоди із  широкою торговельною мережею торгівлі кооперативної та комерційної власності.

 

 

У лабораторії продавців  майстер виробничого навчання разом із учнями моделює практичні ситуації із підготовки продовольчих товарів до продажу; відпрацьовує навички роботи на касовому апараті; вивчає специфіку та особливості роботи продавця у різних відділах продажу продовольчих товарів: плодовоовочевих, хліба та хлібобулочних виробів, бакалії, молока та молокопродуктів, м’ясопродуктів, риботоварів, напоїв.

 

 

Підготовкою майбутніх спеціалістів займаються досвідчені працівники, в яких за плечима багаторічний стаж роботи у сфері торгівлі.

 

Навчаємо учнів здатності організувати і вести власну справу сьогодні і в майбутньому, оскільки самі підприємства сприяють розвитку національної економіки. Випускники успішно працюють у багатьох торговельних закладах міста і області, а навчання в ліцеї стало стартовим майданчиком для організації власної справи.

 

 

 

 

 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930